Skip to main content

Alle
Administration
Salg
Projektledelse
Tegnestue
Teknisk afdeling
Produktion
Montage
Karsten Sandal

KARSTEN SANDAL

Direktør

Søren Bank Sørensen

SØREN BANK SØRENSEN

Direktør

Niels Richardt Jensen

NIELS RICHARDT JENSEN

Afdelingsleder

Jörgen Hansen Berg

JÖRGEN HANSEN BERG

Afdelingsleder og salgschef

Ole W. Storper

OLE W. STORPER

Afdelingsleder og salgschef

Søren Søe Plougsgaard

SØREN SØE PLOUGSGAARD

Økonomichef

Ole Kristensen

OLE KRISTENSEN

Konstruktionschef, byggeri

Helle Bækgaard

HELLE BÆKGAARD

Tegnestuechef, byggeri

Martin Rasmussen

MARTIN RASMUSSEN

Konstruktionschef, anlæg

Merete Gøttler

MERETE GØTTLER

Salgschef, byggeri

Søren Vestergaard Bjerg

SØREN VESTERGAARD BJERG

CAD-udvikler

Jane Kamp Jensen

JANE KAMP JENSEN

Kontorchef

Kathrine Lysbjerg

KATHRINE LYSBJERG

Afdelingsleder, montage

Kim Brixen Nielsen

KIM BRIXEN NIELSEN

Montagechef

Niels Chr. Sønnichsen

NIELS CHR. SØNNICHSEN

Tegnestueleder

Ida Juul Haven Pedersen

IDA JUUL HAVEN PEDERSEN

Tegnestueleder

Kim Stoffregen

KIM STOFFREGEN

Salgskonsulent, byggeri

Erik Mogensen

ERIK MOGENSEN

Produktionsleder

Henrik Kjeldgaard

HENRIK KJELDGAARD

IT-projektleder

Lars Peter Brasen

LARS PETER BRASEN

Salgskonsulent, byggeri

Jens Erik Sørensen

JENS ERIK SØRENSEN

Produktionsleder

Jonas Dyhrberg

JONAS DYHRBERG

Produktionsleder

Allan Vedel Andersen

ALLAN VEDEL ANDERSEN

Produktionsleder

Henning Larsen

HENNING LARSEN

IT-projektleder

Henny Eskildsen

HENNY ESKILDSEN

Projektchef

Mikkel Ø. Jensen

MIKKEL Ø. JENSEN

Teknisk produktionsleder

Lars Jul Hansen

LARS JUL HANSEN

Leder, formbyg og smedeafdeling

Michael Skytte

MICHAEL SKYTTE

Formand, smedeafdeling

Frederik B. Hansen

FREDERIK B. HANSEN

Formand, fiberbeton

Ole Knudsen

OLE KNUDSEN

Salgskonsulent, landbrug

Agne Rokiene

AGNE ROKIENE

Projektmedarbejder

Alexander Wulff

ALEXANDER WULFF

Salgskonsulent, byggeri

Allan Johansen

ALLAN JOHANSEN

Formand, armering

Amalie Charlotte Friis

AMALIE CHARLOTTE FRIIS

Projektmedarbejder

Anders Bording Jeppesen

ANDERS BORDING JEPPESEN

Projektmedarbejder

Anette O. Søndergaard

ANETTE O. SØNDERGAARD

Kvalitetsleder

Anne Marie H. Andersen

ANNE MARIE H. ANDERSEN

Projektmedarbejder

Arif Bajqinca

ARIF BAJQINCA

Projektleder

Birgit S. Christensen

BIRGIT S. CHRISTENSEN

Projektmedarbejder

Brian Hansen

BRIAN HANSEN

Formand, lager

Carsten Greibe

CARSTEN GREIBE

Afdelingschef, arbejdsmiljø, miljø og kvalitet

Charlotte Knudsgaard

CHARLOTTE KNUDSGAARD

Kontorassistent

Claus K. Marquardsen

CLAUS K. MARQUARDSEN

Konstruktionsingeniør

Claus Lindholm Iversen

CLAUS LINDHOLM IVERSEN

Projektmedarbejder

Daniel G. Sørensen

DANIEL G. SØRENSEN

Projektmedarbejder

Diane Mukagitare

DIANE MUKAGITARE

Projektmedarbejder

Dorte Hansen

DORTE HANSEN

Marketingansvarlig

Finn Mortensen

FINN MORTENSEN

Konstruktionsingeniør

Flemming Bulig

FLEMMING BULIG

Kvalitetsansvarlig

Flemming L. Kristensen

FLEMMING L. KRISTENSEN

Formand, terrazzo

Frederik Lybek Lind

FREDERIK LYBEK LIND

Konstruktionsingeniør, byggeri

Gert Jessen

GERT JESSEN

Disponent og kørselsleder

Iben Mølbjerg Bach

IBEN MØLBJERG BACH

Projektmedarbejder

Ismet Karagoz

ISMET KARAGOZ

Projektmedarbejder

Jacob Bo Ejlersen

JACOB BO EJLERSEN

Kvalitetsansvarlig

Jacob Normann Haislund

JACOB NORMANN HAISLUND

Produktionsplanlægger

Jacob V. Sandal

JACOB V. SANDAL

Projektmedarbejder, praktikant

Jette Toft Hartmeyer

JETTE TOFT HARTMEYER

Projektmedarbejder

Jonna Madsen

JONNA MADSEN

Projektmedarbejder

Karina Landbo Pedersen

KARINA LANDBO PEDERSEN

Projektmedarbejder

Kim Bjørslev Hansen

KIM BJØRSLEV HANSEN

Projektmedarbejder

Kresten Jul Jensen

KRESTEN JUL JENSEN

Formbyg

Lasse Høyer

LASSE HØYER

Pladsformand

Lene Hansen

LENE HANSEN

Projektmedarbejder

Lene Konrad Lassen

LENE KONRAD LASSEN

Produktionskoordinator og -planlægger

Lisbet Lauridsen

LISBET LAURIDSEN

Projektmedarbejder

Lone Berggren Carlsen

LONE BERGGREN CARLSEN

Projektmedarbejder

Lotte Klitgaard Nielsen

LOTTE KLITGAARD NIELSEN

Arbejdsmiljøleder

Lotte Kongsted

LOTTE KONGSTED

Kontorassistent

Mads Estrup Pedersen

MADS ESTRUP PEDERSEN

Projektmedarbejder

Mads Nørgaard Poulsen

MADS NØRGAARD POULSEN

Projektmedarbejder

Marianne Feddersen

MARIANNE FEDDERSEN

Kontorassistent

Marianne L. Larsen

MARIANNE L. LARSEN

Projektmedarbejder

Martin Rindom

MARTIN RINDOM

Smedeafdeling

Mathias Bruselius

MATHIAS BRUSELIUS

Projektmedarbejder

Max Aaen

MAX AAEN

Projektleder

Michael Sørensen

MICHAEL SØRENSEN

Montageassistent

Mie Hansen

MIE HANSEN

Produktionsplanlægger

Morten B. Christensen

MORTEN B. CHRISTENSEN

Projektmedarbejder

Morten Bjørn Kristensen

MORTEN BJØRN KRISTENSEN

Montagelederassistent

Morten Rasmussen

MORTEN RASMUSSEN

Konstruktionsingeniør, byggeri

Ove Beck Pedersen

OVE BECK PEDERSEN

Indkøb og vedligehold

Pernille Hyldahl Grøn

PERNILLE HYLDAHL GRØN

Konstruktionsingeniør

Peter Busk

PETER BUSK

Montageleder

Peter Hertz

PETER HERTZ

Salgskonsulent, byggeri

Pia L. Frederiksen

PIA L. FREDERIKSEN

Produktionsassistent

Rasmus Nielsen

RASMUS NIELSEN

Projektmedarbejder

Rico Juul Bertelsen

RICO JUUL BERTELSEN

Kvalitetsansvarlig

Rikke Pleth Flensborg

RIKKE PLETH FLENSBORG

Salgsassistent, byggeri

Simas Rokas

SIMAS ROKAS

Projektmedarbejder

Steen Dupont

STEEN DUPONT

Formand, armering

Susan Hjelmeborn

SUSAN HJELMEBORN

Produktionsassistent

Søren Buhl

SØREN BUHL

Projektmedarbejder

Theis Bertelsen

THEIS BERTELSEN

Projektleder

Tina Halling Løager

TINA HALLING LØAGER

Kontorassistent

Tina Lagoni

TINA LAGONI

Produktionsassistent

Tommy Grimstrup

TOMMY GRIMSTRUP

Formbyg

Toni Jørn Pedersen

TONI JØRN PEDERSEN

Kvalitetsansvarlig

Torben Gade Nielsen

TORBEN GADE NIELSEN

Montageleder

Trine Riber Poulsen

TRINE RIBER POULSEN

Projektmedarbejder

Yarwar Ghanem Daoud

YARWAR GHANEM DAOUD

Projektmedarbejder